DÁRKOVÉ POUKAZY

Věnujte nejcennější dárek a to ZDRAVÍ

„Zhubnout je těžké. Udržet si váhu je těžké. Mít dál nadváhu je těžké. Být v kondici je těžké. 

Vyberte svým blízkým jejich – těžké.”

 

OD LISTOPADU 2018 ZAHÁJEN PRODEJ VÁNOČNÍCH POUKAZŮ!!

Vánoční dárkové poukazy nabízím na veškeré služby fitness, nově můžete poukaz využít i na masáž. Více: fitnessfit.cz/vanocni-darkove-poukazy-prodeji

 

Nabízím vám originální dárek pro vaše blízké, přátelé, kolegy. Pro nákup dárkového poukazu mne kontaktujte a domluvíme podrobnosti. Dárkové poukazy vystavuji od 300,- a platnost poukazu je 6 měsíce od jeho zakoupení. Vše je na domluvě. Poukazy jsou platné pouze s otiskem razítka, mým podpisem a označením data platnosti. Po ukončení platnosti nelze dárkový poukaz uplatnit. Za propadlý poukaz nelze vrátit peníze. 

 

 

Svým blízkým nebo přátelům můžete také zakoupit permanentku na 10 lekcí se mnou osobním trenérem. Nabízím kompletní individuální péči o klienta. Trénink u klienta doma, ukázka správného držení těla, dýchání do břišní dutiny, vysvětlení pojmu tříbodová aktivace chodidla. Klienta provedu celým tréninkem. Zpevníme hluboký stabilizační systém (HSS). Do společného tréninku zapojíme čínky, fitball, overball, závěsný systém TRX, expandery …můžeme si zaběhat, zajít do posilovny…Fitball, overball, závěsný systém TRX doporučuji lidem každého věku. Toto cvičení pomáhá zlepšit vadné držení těla, odstranit svalové dysbalance, formuje a tvaruje tělo a vede k jeho lepší stabilitě. Možností je spousta a vše je na domluvě. Cena permanetky je dle ceníku.