FITNESS

Co vás čeká a co všechno získáte?

„Neříkám vám, že to bude snadné. Říkám vám, že to bude stát za to.”

Všem, kteří chtějí snížit svoji hmotnost nebo naopak nějakou tu hmotu nabrat, zpevnit, vytvarovat postavu, odstranit bolesti zad, šíje, snížit stres a navrátit kondici jak fyzickou tak psychickou mohou využít služby fitness nebo masáže.

 

Služby fitness:

 •  VSTUPNÍ KONZULTACE tato první konzultace je ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Popovídáme si o tom, co chcete změnit, co zlepšit, jaký je váš cíl. Řekneme si něco o zdravém životním stylu, nastartování metabolismu, motivaci a zdravém stravování. Společně najdeme možnost, jak dosáhnout vašeho vysněného cíle. První vstupní konzultace trvá něco kolem 60 min. Nepotřebujete nic víc, než odvahu popovídat si o vašem snu a o tom čeho a jak chcete dosáhnout. Nabídnu vám pomoc, určíme si vaše možnosti a pak už je jen na vás, jestli se uvidíme i příště. 
 • VYPLNĚNÍ VSTUPNÍHO DOTAZNÍKU vstupní dotazník společně vyplňujeme v případě, že chcete vytvořit výživový nebo tréninkový plán na míru. Vyplnění tohoto dotazníku je nezbytné, neboť obsahuje cenné informace potřebné k posouzení vašeho zdravotního stavu a stravovacích návycích. Vyplnění dotazníku trvá do 30 min. a je součástí výživového nebo tréninkového plánu na míru, taktéž za něj neplatíte.
 • TĚLESNÁ ANALÝZA NA PŘÍSTROJI TANITA B 1000 
  bioimpedační analýza na základě odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (4 dotykové body na nohou). Vyšetření je bezbolestné avšak není vhodné pro těhotné a klienty s kardiostimulátorem a vážným srdečním onemocněním. Vyšetření trvá kolem 30 min. klient je zvážen a změřen (paže, hrudník, pas, boky, stehno) a analyzován na přístroji Tanita BC 1000. Jedná se o nové inovativní řešení, kdy jsou měřené hodnoty přenášeny bezdrátovou technologii do počítače a jsou okamžitě k dispozici. Po dokončení a zpracování analýzy dostává klient důležité informace o složení svého těla v pdf souboru na mail.
  Zjistíte tak o svém těle tyto informace: 
  Tělesná hmotnost
  Index tělesné hmotnosti (BMI)
  Procento tělesného tuku
  Procento tělesných tekutin v těle
  Fyzická kondice (somatotyp)
  Podíl svalové hmoty – tato funkce váhy Tanita ukazuje hmotnost příčně pruhovaných i hladkých svalů, včetně vody v nich obsažené.
  Hmotnost kostí – znamená množství kalcia a ostatních minerálů. Výzkumy prokázaly, že cvičení a tím rozvoj kostní tkáně pomáhá k vývinu silnějších a zdravějších kostí. Protože struktura kostí se nemění v krátkem časovém úseku, je důležité rozvíjet a udržovat zdravé kosti vyváženou stravou a dostatečnou tělesnou aktivitou.
  Viscerální (útrobní) tuk – tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblastí břicha, obzvlášť u žen v menopauze. Zjištění množství viscerálního tuku a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí, srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd.
  Bazální metabolická spotřeba – BMR: tato funkce tělesného analyzátoru Tanita ukazuje množství kalorií potřebné pro výměnu základních látek. Vaše BMR je hodnota minimální energie, kterou vaše tělo potřebuje v klidném stavu, aby mohlo normálně fungovat (dýchání, oběh krve, nervový systém…). Při každé aktivitě je spotřebována energie, čím intenzívnější je aktivita, tím více kalorií spálíte.
  Metabolický věk – tato funkce tělesného analyzátoru Tanita spočítá Vaše BMR a ukáže vám průměrný věk, kterému náleží váš metabolismus. Zjistíte na kolik se cítí vaše tělo, bez ohledu na skutečný věk. Jestliže je váš metabolický věk vyšší než váš skutečný věk, znamená to, že musíte zlepšit bazální metabolismus. Zvýšená tělesná aktivita Vám pomůže zvětšit objem svalové tkáně a snížit váš metabolický věk.
  Celková fyzická kondice – tělesný analyzátor Tanita porovnává vaše složení těla tím, že porovná tělesný tuk a svalovou hmotu. Při zvýšené aktivitě se sníží množství tělesného tuku, vaše fyzická kondice se podle toho změní. I když vaše hmotnost zůstává neměnná, může se vaše svalová hmota nebo podíl tělesného tuku změnit, a to zlepšuje váš zdravotní stav a snižuje riziko některých onemocnění.

  Rozmezí zdravého tělesného tuku Tanita automaticky porovnává procento tuku s procentem tuku zdravého člověka (stanoveno světovou zdravotnickou organizací). Měří také u dětí.
  Obvody  vašich tělesných kompozic paže, hrudník, pas, boky, stehno. To vše dokáže Tanita analyzovat.

  Analýza tělesné kompozice

  Analýza tělesné kompozice

  Testování složení těla

  Testování složení těla

   

 

 • DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO ÚSTROJÍ jedná se o kompletní diagnostiku vašeho pohybového aparátu. Diagnostika trvá 45 – 60 min. Klient musí mít při vyšetření volný sportovní oděv (legíny, tepláky, triko). Při tomto vyšetření odhalíme případnou svalovou nerovnováhu (horní či dolní zkřížený syndrom) zkrácené a oslabené svaly. Diagnostika nám určí, které svaly protahovat a které posilovat. Diagnostika pohybového aparátu je základem pro efektivní trénink. Po vyšetření a zpracování diagnostiky dostává klient analýzu a doporučení v pdf souboru na mail.
 • NASTAVENÍ TRÉNINKOVÉHO PLÁNU NA MÍRU na základě provedené tělesné analýzy, diagnostiky pohybového ústrojí, vstupního dotazníku a vašeho cíle vám sestavím tréninkový cvičební plán na míru. Nakombinuji pro vás nejvhodnější cviky, počet opakování, počet sérií … Plán vytvořím individuálně klientovi na míru, tak aby mu vyhovoval a mohl následovat svůj cíl. Podle cíle je klientovi vytvořen redukční, objemový, silový, vytrvalostní, zpevňující nebo rehabilitační (senioři, děti, těhotné, začátečníci) plán. Tréninkový plán je vypracován na 14dní až 1 měsíc, dle četnosti a frekvence tréninků. Některé cviky se v plánu mohou opakovat, to proto, že jsou účinnější a je vhodné jej zařazovat častěji. Nabízím sestavení tréninkového plánu online – v případě zájmu vám dotazník a informace zašlu na mail.
 • VÝŽIVA A TVORBA JÍDELNÍČKU výpočet bazálního metabolismu. Na základě vstupního dotazníku, popř. provedené tělesné analýzy na přístroji Tanita BC 1000  vám vypracuji výživový plán na míru na 1 týden nebo na 14 dní. Obdržíte ode mne výpočet denního příjmu v kcal a kJ s přihlédnutím na váš cíl a faktor aktivity. Seznámím vás s důležitými návyky zdravého stravování. Sestavení výživového plánu online – v případě zájmu vám mailem pošlu dotazník a potřebné informace.
 • SLUŽBA OSOBNÍ TRENÉR nabízím kompletní individuální péči o klienta. Ukázka správného držení těla, naučím vás dýchat do břišní dutiny a vysvětlím k čemu je to dobré. Vysvětlení pojmu tříbodová aktivace chodidla. Provedu vás celým tréninkem, upozorním co děláte špatně při cvičení a ukážu jak cvičit správně. Zpevníme hluboký stabilizační systém (HSS). Do společného tréninku zapojíme čínky, fitball, overball, závěsný systém TRX, , bosu, expandery … Fitball, overball, závěsný systém TRX, bosu doporučuji lidem každého věku. Toto cvičení pomáhá zlepšit vadné držení těla, odstranit svalové dysbalance, formuje a tvaruje tělo a vede k jeho lepší stabilitě. Možností je spousta a vše je na domluvě.

Kompletní ceník za služby fitness najdete zde: ceník fitness
Jednotlivé služby je možné nakombinovat do jednotlivých balíčků a tím ušetřit.

Balíčky za zvýhodněnou cenu naleznete zde: zvýhodněné balíčky